FACEBOOK BEĞENİ SAYFAMIZ

 

   Kurumsal / Sinan KILIÇALP Kimdir?... / Basında Biz


Hakkımızda

1997 yılında kurulan firmamız yaklaşık 16 yıldır fotoğraf çekimleri, grafik tasarım, katalog, broşür baskısı ve kişiye özel foto kitap alanında hizmet vermektedir. Yeni oluşan sektörlerde en büyük handikap olan eğitimli ve profesyonel personel açığı kalite ve verimi etkilemektedir. Tüketici, ürün ve hizmetlerin tekdüze olmasından rahatsız olup tepkisini doğrudan dile getirmektedir.

Dijital fotoğrafçılık sektöründe yer alan personellerin aynı software ve aynı teknikleri kullanmasından dolayı ortaya çıkan birbirini yineleme ve taklit duygusu, sektörün gelişmesini önlediği gibi yerinde saymasını ve kısırlaşmasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda vermekte olduğumuz hizmetleri, gelişen teknolojiyi en verimli olabilecek şekilde kullanarak yine fotoğraf sanatçılarından gelen istekler doğrultusunda düzenleyip, deneyimlerimiz ve bilgilerimizle daha ileri noktalara taşımaktayız.

Müşterilerimize matbaa hizmetleri yanında fotoğraf çekimleri, bireysel albüm ve davetiye hizmeti veren firmamız son 6 yıl içerisinde foto kitap üretimine de başlamıştır. Bu konuda firmamız kişiye özel tasarımlar ile ayrıcalıklarını ortaya koymuş ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya taşımıştır.